Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM)

U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “Love Story”.

Në puntatën e djeshme në “PërPuthen”, Mevlani tha se nuk e kishte marrë Shqipen në vdieoklip për famë, por shti se ka qenë vetë ajo që ja kishte kërkuar të ishte pjesë.

“Shqipja, kur e pati dëgjuar këngën, më tha ‘në videoklip do jem unë dhe pikë’. I thash që nuk bëhet duk e qenë që jemi të dy në emision dhe pas daljes së Shqipes nga emisioni, thamë pse jo. Pra ka qenë kërkesë e Shqipes”, tha Mevlani.

Shtuar më 13/11/2020, ora 09:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori