Pushime të nxehta për Floriana Garon, hidhet nga 4100 m lartësi (FOTO LAJM)

TURQI
Pëlqej
Modelja dhe prezantuesja e njohur Floriana Garoka postuar në Facebook një foto ku josh me format e saj teksa qëndron shtrirë në pishinë gjatë pushimeve në Turqi.

Floriana ka treguar edhe aventurën në Miami, hedhjen me parashutë nga një lartësi prej 4100">4100 m së bashku më partnerin e saj Tedi Ngjela, ndërsa nuk ka munguas as vizita në Londër. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori