E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Pushime me të dashurën 40 vjet më të vogel, aktori i njohur shkakton debat (FOTO LAJM)

Aktori i njohur Dennis Quaid, është fotografuar në Itali me të dashurën e tij të re, Laura Savoie.

65-vjeçari dhe 26-vjeçarja fillimisht u kapën duke bërë një shëtitje me skaf, ndërsa më pas, në një darkë romantike, duke shkëmbyer puthje pasionante.

Diferenca e moshës së tyre është bërë objekt diskutimesh, por duket se ata nuk e kanë shumë problem.
Shtuar më 23/08/2019, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori