Pushime luksi, ja 26 holetet më të bukura në botë (FOTO-LAJM)

1 – Oberoi Udaivilas, Indi
Nëse shpenzon mesatarisht 500 euro për një natë për të qëndruar në një hotel luksoz, në të pritet që minimumi të kesh një shërbim të mirë por për tia kaluar shumë mirë duhet të të ofrohet edhe rehati dhe sherbime ekstra.

Në fakt, ka shumë hotele nëpër botë që garantojnë standardet e kërkuara por sajti Business Insider ka listuar vetëm 26 hotele luksoze të cilat të dhurojnë pushime të paharrueshme. /albeu.com/


Shtuar më 09/09/2014, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori