Publikon fotot me bikini, Armina zbulon si e thërret Shkëlzen Berisha me përkëdheli (FOTO LAJM)

Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm me stilin e veçantë, por dhe format fizike.

Blogerja ka treguar me postimet e ndryshme shijet mjaft ndryshe dhe që e dallojnë nga të tjerët.

Së fundmi Armina ka publikuar një foto të trupit të saj me bikini, krah së cilës ka shkruar:

“Venus, siç më quan ai”.

Ndjekësit e Mevlanit e kanë pëlqyer menjëherë këtë postim ku kanë tërhequr si gjithmonë vëmendjen format fizike dhe përshkrimi krah fotos.


Shtuar më 13/07/2020, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori