Publikohet fotoja e "turpshme" e Ramës, ja si tallen Erla dhe Armina (FOTO LAJM)

Para shumë kohësh Edi Rama ka përjetuar një nga sikletet të më mëdha, i cili duket se është rikthyer sërish. Ndërsa ndodhej në protestë, Rama ka pasur një moment jo të mirë që është figuruar mes këmbëve të tij.

Foton e Ramës e risolli, zëdhënësja e Berishës, Silvi Bardhi dhe me këtë postim kanë qeshur si Armina Mevlani ashtu edhe Erla Mëhilli, e cila fillimisht u morr me zbokthin e Ramës./Albeu.com/

Shtuar më 28/02/2017, ora 15:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori