Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
Publikohen pamjet pak para cermonisë së dasmës të Angela Martinit (VIDEO&FOTO)

2 days ago, on the way to our wedding...✨💫🌟 @bleona @mauricefadida

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar së fundmi se ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë.

E njëjta ka publikuar një video në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqet pranë bashkëshortit, teksa kumton lajmin e martesës.

E pranishme si dëshmitare ishte dhe këngëtarja e njohur Bleona Qereti, e cila paralajmëron edhe se bebat e çiftit janë afër. /albeu.com/

Publikohen pamjet pak para cermonisë së dasmës të Angela Martinit (VIDEO&FOTO)

Shtuar më 14/12/2017, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori