Pse kurrë këto fotografi nuk do të jenë të bukura (FOTO LAJM)
Për gjahtarët që nuk e kanë problem të shkojnë e të vrasin kafshët e egra e madhështore në Afrikë, po bëhet gjithnjë e më e lehtë që ta përmbushin pasionin e tyre.

Oferta më e fundit, madje, e organizuar nga agjencitë e udhëtimeve, ka qenë “paguaj një dhe vrit dy”.

Çmimet më të lira të avionëve po ashtu ndihmojnë, ndaj gjahtarët britanikë po udhëtojnë në vende të ndryshme, si Afrika e Jugut, Botsvana dhe Namibia, ku shkojnë vetëm për të vrarë kafshë si luanë, rinocerontë, etj.

Por pozimi krah një kafshe të vrarë nuk do të jetë kurrë një gjë e mirë./albeu.com/
Shtuar më 11/10/2019, ora 08:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori