Provokuese dhe topless, këngëtarja shqiptare “çmend” fansat në Instagram (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personat publik më të ndjekur në rrjetet sociale në vendin tonë.

Ajo merr mijër komente pozitive në Instagram, ku shpesh herë poston video dhe foto "hot".

Morena ka publikuar së fundmi në profilin e saj në “Instagramfoto ku shfaqet topless.

Fotografitë kanë marrë mjaftë reagime, ndërsa Morena si gjithnjë shfaqet seksi dhe e kuruar. /albeu.com/

Shtuar më 02/11/2018, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori