Provokuese dhe e zezë, Dafina vjen krejt ndryshe me këto foto (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më në zë shqiptare duke thyer çdo rekord me hitin e saj të fundit.

Por, përtej zërit, Dafina bën bujë edhe në Instagram ku ka gati një milion ndjekës.

Ajo ka hedhur sëfundmi një set fotosh ku mbizotëron lëkura dhe ngjyra e zezë. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori