Provokon Rita Ora, incidenti i radhës me fustanin (FOTO LAJM)

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa në daljen e saj të radhës Rita Ora ka mare vëmëndjen për veshjen e saj. Me një dekolte shpërthyese, ajo sërish është vënë në rrezik duke treguar më shumë se ç'duhet dhe kjo u vu re mjaft qarte. Dhe një dite më parë, ajo u pa teksa mbante një xhaketë shumë të hapur, e ndërsa këngëtarja ishte në siklet.

Kjo situatë është ripërsëritur, por këngëtarja tejet sportive në të njëjtën kohë ka vënë në pah linjat e saj. Tashmë Rita Ora njihet për veshjet e saj provokuese. Fustani i 23-vjeçares në një moment nuk ka funksionuar si duhet, duke u hapur dhe duke ekspozuar me shumë seç duhet. Ajo është fotografuar teksa ka qënë pranë të dashurit të saj. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori