Provokon Oriola Marashi: "Shif me sy, e plas me zemër" (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura në vendin tonë dhe jo vetëm. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku numëron mijëra ndjekës.
Shpesh modelja ndan me fansat foto tepër provokuese dhe rrallë herë i lë vend imagjinatës.

Modelja shqiptare ka rinisur të “provokojë” sërisht, ku shfaqet mjaft joshëse. Oriola paraqitet duke marre rreze dielli në bregdetin jugor të Shqipërisë, ndërkohë që duhet theksuar se ajo nuk duket nën shoqërinë e ndonjë mashkulli, por vetëm të qenushit të saj simpatik.

Gjithsesi përtej pamjes së saj, tejet interesant ishte mesazhi i saj, që me sa duket i drejtohej meshkujve. “Shif me sy, e s’është për ty”- shkruan modelja në fotot e publikuara

Shtuar më 23/05/2019, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori