Provokon aktorja shqiptare, i “heq” të gjitha në plazh (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktorja e “Apartamentit 2xl” ka tërhequr vëmendjen me një foto super provokuese.

Eliona Pitarka ka dalë toples në plazh teksa po lexon një libër. Eliona ka marrë shumë komplimenta ndërsa krahas fotos ajo vetë shkruan:

"Lexo libra dhe bëj squats"-shkruan ajo krah fotos së publikuar. Ajo është një nga vajzat sexy të ekranit që nuk kursehet të ndajë me miqtë në rrjetet sociale foto që ngrenë temperaturat.

Para pak ditësh ajo ishte tema kryesore e mediave për shkak të publikimit të disa bisedave erotike me një djalë të cilat Eliona Pitarka mohoi të ishin të saj. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2017, ora 21:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori