Provokoi liderët botëror, rastet kur Ivanka Trump guxoi me veshjet (FOTO LAJM)

Ivanka Trump nuk e ka aspak problem të blejë veshje të stilistëve më të mirë botërorë.

Paratë nuk janë shqetësim për fëmijën e dytë të presidentit Donald Trump, e cila është edhe e preferuara e tij.

Ajo punon me stilistë të famshëm për të pasur një pamje gjithmonë të kuruar dhe çdo herë ja del të marrë vëmendjen e mediave dhe jo vetëm.

Ka pasur mjaft raste kur ajo është kritikuar, pasi veshjet e saj janë cilësuar si provokuese dhe në rastet e takimeve me liderat botërorë.

Shtuar më 13/10/2020, ora 19:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori