Propozimet më absurde për martesë (FOTO-LAJM)

Romanticiteti është një aftësi që jo të gjithë kanë, por duket se ka nga ata që me të vërtetë kanë nevojë për disa mësime.

Këtu janë imazhet që përjetësojnë disa nga propozimetabsurde dhe zbavitëse për martesë.
Shtuar më 26/09/2014, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori