Pronari i Fast Food-eve të njohura, kush është biznesmeni që u rrah mbrëmë në Tiranë

Një biznesmen i njohur në Tiranë është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga persona ende të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes në rrugën "Merdar Shtylla" në Komunën e Parisit, afër banesës së tij.

Shtetasi i lënduar është biznesmeni Andrea Zoga dhe ka në pronësi disa aktivitete në Tiranë, si Fast Food Big Bite dhe disa restorante.

Andrea Zoga është dhunuar keq nga 4-5 persona që i kanë zënë pritë afër shtëpisë së tij.

Dëshmia e tij në polici:

Ai ka deklaruar në polici se personat në fjalë ka kanë zbritur nga një makinë tip Golf dhe e kanë dhunuar atë.

Siç mund t'a shihni edhe në galeri, biznesmeni ka marrë plagë në trup e kokë dhe është dërguar menjëherë në spitalin e Traumës.

Burimet policore bëjnë me dije se biznesmeni nuk ka depozituar ende një kallëzim. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2018, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori