Kapen trafikantët e gomones me 1 ton drogë
"Projekte" që nuk duhet të kishin ndodhur kurrë! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Shumë njerëz e morën situatën vetë në dorë dhe u munduan të ndryshonin dicka nga gjërat e tyre.

Rezultati ishte i tmerrshëm dhe aspak i pranueshëm, "projektet" nuk ishin të duhurit, dhe në këto raste gjërat e bëra vetë me dorë dështuan. /albeu.com/


Shtuar më 14/02/2018, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori