Pritjes i erdhi fundi, vjen në jetë Dielli i Arbanës dhe Eduartit (FOTO LAJM)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë prindër.

Pak minuta më parë regjisori ka ndarë në Instagram një foto teksa mban të birin në krah dhe duket më i lumutur se kurrë.

"Lindi Dielli", shkruan Eduarti duke zbuluar kështu edhe emrin shqiptar që Arbana kishte përmendur për djalin.

Joni, djali i Arbanës është bërë me vëlla, ndërkohë që Eduarti është baba për herë të parë./albeu.com/
Shtuar më 19/10/2020, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori