Prindër së shpejti, zbulohet emri i vogëlushes së Sarës dhe Ledrit? (FOTO LAJM)

Sara Hoxha është treguar mjaft aktive në Instagram kohët e fundit duke mos i kursyer pozat me barkun e rrumbullakosur.

Megjithatë ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve ka qenë një varëse me shkronjën ‘H’, të cilën Sara e ka vendosur së fundmi në qafën e saj.

Në rrjet menjëherë është përfolur se shkronja ‘H’ mund të jetë shkronja e pare e emrit të vogëlushes së dyshes që pritet të vijë në jetë shumë shpejt.

Megjithatë deri më tani Ledri dhe Sara nuk kanë zbuluar asnjë detaj dhe i kanë lënë ndjekësit të vazhdojnë të aludojnë.
Shtuar më 22/08/2020, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori