Princi Harry rikthehet në krahët e modeles Cressida Bones (FOTO-LAJM)

Princi Harry është rikthyer në krahët e Cressida Bones.
Harry dhe modelja Bones janë fotografuar duke u përqafuar në Verbier, ku kanë shkuar për ski.

Çifti u nda pas skandalit të Las Vegas dhe publikimit të fotove nudo të princit. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2013, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori