Princi Charles shpërthen në kërcim (FOTO-LAJM)

Edhe pse Princi Charles është 64 vjeç, vazhdon të jetë i zoti në kërcim. Gjatë një vizite në Christchurch, Zelandë e Re, Princi Charles dhe Camilla kanë kërcyer me banorët nën tingujt e muzikës xhaz.


Qëllimi i vizitës ishte të shihnin nga afër jetën e banorëve një vit pas tërmetit. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2012, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori