Prezantoi të dashurin, Kallashit i del gënjeshtra në shesh (FOTO LAJM)

Donjeta Kosumi e njohur në publik si vallëtare dhe këngëtare me emrin Kallashi,ka publikuar një fotografi ku shihet në përqafimin e një mashkulli, ndërsa shumë komentues e kanë uruar për lidhjen e re.

Kallashi duket nga mbrapa dhe djalit fytyrën ja ka mbuluar.

“Ska rendësi, nëse nuk ishte Shqipetar, ai kishte ndëgjuar për kallash”, ka shkruar Kallashi në fotografinë e publikuar.

Por mesa duket është e gjitha një gënjeshtër pasi fotoja është e dy turqve të cilën Donjeta e ka vjedhur nga Instagrami i dikujt tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2017, ora 21:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori