Presidenti i SHBA, njihuni me Obamën "tjetër" (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Obama, siç nuk e kemi parë kurrë më parë, i kapur në befasi nga njeriu merimangë, teksa del nga Zyra Ovale. Në fakt, bëhet fjalë për një "spiderman" të vogël.

Fotoja që shihni është bërë nga fotografi i Shtëpisë së Bardhë, Pete Souza dhe tregon Obamën që luan me një nga fëmijët e punonjësve të tij, që është veshur si super hero. Ky është vetëm një nga imazhet që zoti Souza bën çdo vit, i cili tregon se Obamën e zakonshëm, njeriun që një ditë më parë u zgjodh njeriu i vitit nga revista "Time". /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2012, ora 11:41
Tage: obama
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori