Presidenti i SHBA, njihuni me Obamėn "tjetėr" (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Obama, siē nuk e kemi parė kurrė mė parė, i kapur nė befasi nga njeriu merimangė, teksa del nga Zyra Ovale. Nė fakt, bėhet fjalė pėr njė "spiderman" tė vogėl.

Fotoja qė shihni ėshtė bėrė nga fotografi i Shtėpisė sė Bardhė, Pete Souza dhe tregon Obamėn qė luan me njė nga fėmijėt e punonjėsve tė tij, qė ėshtė veshur si super hero. Ky ėshtė vetėm njė nga imazhet qė zoti Souza bėn ēdo vit, i cili tregon se Obamėn e zakonshėm, njeriun qė njė ditė mė parė u zgjodh njeriu i vitit nga revista "Time". /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2012, ora 11:41
Tage: obama
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.