“Premtoj të të dua, i pasur apo i varfër” (FOTO LAJM)

"Në të mirë e në të keq, sëmurë apo jo, i pasur apo i varfër, premtoj të të dua dhe të të respektoj çdo ditë të jetës time". Ky besohet se është mesazhi i të fejuarës së Silvio Berlusconit, 27-vjeçares Francesca Pascale që fillimisht qarkulloi në rrjet e më pas u mor edhe nga mediat italiane që jo pak e kanë komentuar plot "djallëzi".

"Sigurisht që ka rrezikuar shumë duke i premtuar dashurinë edhe në varfëri", thuhet në njërën prej tyre.

Mesazhi mendohet se i është adresuar "Kavaljerit" nga profili i "What’s Up" i 27-vjeçares. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori