Prekëse, familja e Aldisonit dërgon lule në vendin ku u vra Ariela (FOTO LAJM)

Sot, bëhen 5 ditë nga tragjedia mes Tiranës ku Aldison Belulaj vrau me armë zjarri ish-të dashurën e më pas qëlloi edhe mbi veten.

Ditën e sotme, familjarët e Aldosenit i cili vazhdon të jetë në gjendje kritike për jetën, kanë bërë homazhe pranë vendin ku ndodhi ngjarja e rëndë.

Siç mund t'a shihni edhe në foto, ata kanë çuar kurora me lule dhe kanë lënë një pankartë në dyert e fakultetit të Mjekësisë, Tiranë.

"Ariela Murati Shpirti jot u prehtë në paqe. Ngushëllimet më të thella dhe keqardhje u shprehim familjarëve të tu. Nga familjarët Belulaj".

Rikujtojmë se familja e 21-vjeçaren nuk kanë pranuar që Belulajt të marrin pjesë në varrim, madje herë herë kanë folur me tone hakmarrje. /albeu.com/

Shtuar më 26/01/2018, ora 08:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori