Prej kohësh është zhdukur nga ekrani, ja si duket sot Kristela Gjoka (FOTO LAJM)

Me siguri të gjithë e mbani mend Kristelën, një nga vajzat bjonde më simpatike të ekranit. Dikur e shihnim në ekran si prezantuese, por pas historisë me reperin Noga, Kristela u zhduk nga ekrani. Ajo nuk është më aktive as në rrjete sociale dhe gjatë këtij viti nuk ka postuar thuajse asnjë foto të saj. Megjithatë ditën e sotme Kristela është rikthyer dhe pas kaq shumë kohësh më në fund ka publikuar një foto të saj. Kristela mbetet ende ajo bjondja simpatike dhe në tiparet e saj nuk ka ndryshuar asgjë.

Sa i përket jetës personale, këtë pjesë Kristela e ka ruajtur në mënyrë hermetike.

Ndërsa Noga nga ana tjetër, pak muaj më parë bëri publike lidhjen me një vajzë identiteti i të cilës nuk dihet.

Shtuar më 07/12/2019, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori