Prej 5 vitesh bashkë, por "Arturo" tregoi se as nuk ka ndërmend të martohet me "Teresa-n" (FOTO LAJM)

Dyshja shumë e njohur e telenovelave spanjolle, Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer, janë prej 5 vitesh në një lidhje dashurie.

Ata u bënë shumë të famshëm me rolet e tyre si “Arturo” dhe “Teresa” në telenovelën “Teresa”, ku përfunduan si çift dhe u martuan.

Mirëpo në jetën reale, Arturo nuk ka ndërmend të bëjë martesë megjithëse ka kaq vite me partneren e tij.

Ai ka rrëfyer se nuk beson në martesë por në dashuri, ndaj nuk mendon të firmosë ndonjëherë letrat e kurorëzimit të tyre.

“Ne kemi folur për këtë. Unë mendoj se qëllimi i jetës nuk varet nga një firmë. Kjo nuk më emocionon. Unë nuk besoj në martesa, por besojdashuri.”- ka thënë aktori.
Shtuar më 17/10/2019, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori