Për çfarë do të vdiste Lori Hoxha? (FOTO LAJM)

Trashëgimtarja e Top Medias Lori Hoxha është gjithmonë në qendër të vëmendjes të mediave dhe çdo foto që ajo publikon bëhet lajm.

Së fundmi blogerja e njohur ka publikuar një foto në makinën e saj i tipit "Jaguar". "Do të vdisja për sedilje ngjyrë të kuqe" -shkruan ajo përbri fotos.

Lori njihet për pasionin e saj ndaj makinave të shtrenjta. Madje koleksionin e saj të makinave do ta kishin zili edhe çunat./Albeu.com/

Shtuar më 23/03/2017, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori