Pozon provokuese, çfarë sekreti po i fsheh Tayna publikut (FOTO LAJM)

Reperja e njohur kosovare, Tayna ka shkaktuar jo pak zhurmë në rrjetet sociale me postimet e saj mjaft tërheqëse. Edhe pak minuta më parë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me bikini në ngjyrë të bardhë dhe krahët e bardhë duke ngjasuar shumë me modelet e ‘Victoria’s Secret’.

“Edhe Tayna ka një sekret”, ka shkruar reperja krah postimit i cili ështa pasuar nga shumë komplimente. Nuk dihet nëse ky ‘look’ lidhet me ndonjë projekt të ardhshëm muzikor apo dicka tjetër, megjithatë këtë pritet të na i zbulojë vetë reperja në javët në vazhdim.

Projekti i fundit muzikore i Taynës është ‘Qe qe’, i cili u kthye menjëherë në një hit që prej momentit të parë të publikimit.
Shtuar më 03/10/2020, ora 08:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori