Pozoi thuajse e zhveshur, çfarë i tha mamaja Oriolës?

Oriola Marashi u lakua pafund në media krah fotove të saj super sensuale.

Në mesin e komenteve nga fansat shumë persona të afërt me të e krahasuan me të ëmën, e cila gjithashtu është mjaft e njohur për median.

"Kleopatra e viteve moderne", i komenton e ëma.

"Faleminderit mama", ja kthen modelja shkruan ekspress.

Xhoi është një mbështetëse dhe shtysë e madhe për Oriolën në fushën e modelingut.
Shtuar më 26/02/2018, ora 23:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori