Pozoi për revistën erotike "Playboy", Sharon Stone tregon arsyen (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur Sharon Stone, ka treguar arsyen se pse ka pozuar për revistën erotike “Playboy”.

Në intervistë me kolegen e saj Drew Barimorre, ajo u shpreh se qëllimi ishte të siguronte një rol në filmin “Loë Passions”, me të cilin e nisi edhe karrierën e saj në botën e filmit.

“Kur kuptova që doja të luaja në atë film, vendosa të pozoja për” Playboy “, dhe kjo ishte në shënjestër, në mënyrë që të merrja një rol,” tha aktorja.

Ajo kujtoi famën që mori pothuajse brenda natës pas këtij thriller të vitit 1992, por thekson se nuk e priste atë në një masë të tillë.

“Thjesht mendova se ishte roli i duhur për mua dhe e dija se duhej ta merrja. Por, nuk e mendova që mund të merrja aq shumë lëvdata”, tha Stone.
Shtuar më 16/10/2020, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori