Pozat e para të Adrolës në New York (FOTO LAJM)

Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar.

Ajo ka disa kohë që është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Amerikë bashkë me djalin e saj ku dhe ushtron edhe karrierën e saj si modele shkruan Albeu.com.

Adrola konsiderohet si një nga vajzat më të bukura dhe fotografitë e saj gjithmonë marrin shumë komente.

Ajo ka postuar disa fotografi ku shfaqet në shkallët e një pallati në New York dhe qyteti i mbushur plot drita pas saj. Adrola duket si gjithnjë shumë në formë. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2017, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori