Portrete mahnitëse nën hijen e dritave (FOTO LAJM)
Përmes dritave të forta ultra vjollcë artisti Mateusz Wykurz ka realizuar një set fotografish në studion e tij, një projekt që i la të habitur të gjithë .

Ky projekt doli aq mirë dhe bukur sa të gjithë u habitën me efektin e projektit.

Artisti thekson se ky është një projekt tek i cili nuk është përdorur Photoshopi, gjityhastu ai tregon se pjesa më e vështirë e realizimit t këtij projekti ishte mbulimi i ftyrës së modeleve. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori