Porsche i Maradonës në shitje (FOTO LAJM)

Porsche 924, prodhim i vitit 1979, i futbollistit Diego Armando Maradona ka dalë në shitje me një çmim prej 65 mijë euro.
Porsche 924, prodhim i vitit 1979, i futbollistit Diego Armando Maradona ka dalë në shitje me një çmim prej 65 mijë euro.

Ka qenë një koleksionit argjentinas që ka vendosur ta shesë automjetin i cili është mbajtur në kushte perfekte.

Porsche është blerë nga asi i futbollit në 22 shkurt të 1980 dhe është importuar nga SHBA. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2012, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori