Porositi diçka në internet, ajo që i erdhi do t’ju shkaktojë të qeshura pafund

Shpeshherë ndodh që porositë që bëjmë përmes internetit të na zhgënjejnë, e kështu i ka ndodhur edhe djalit në foto.

Jeremy Russel Priola porositi një bluzë nëpërmjet internetit por i erdhi fustan.

Ai nuk ngurroi që ta veshë, të bëjë një fotografi me të dhe ta publikojë në internet

Fotografia e tij është bërë hit në rrjetet sociale ku ka shkaktuar të qeshura./Albeu.com/
Shtuar më 15/04/2017, ora 08:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori