Politikane e ardhshme, vajza e Niko Peleshit në hapat e babait (FOTO LAJM)

Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe është një vajzë vërtetë e bukur.

Aleksia ka treguar se është edhe mjaft e talentuar madje ajo ka botuar një libër me poezi në anglisht.

Së fundmi Aleksia ka realizuar nje bisedë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram ku ka rënë në sy planet e saj për të ardhmen:

"Po studioj biznes digjital, dizajn dhe inovacion. Në të njëjtën kohë, do mundohem të nis biznesin tim online pasi shkolla ime të ndihmon të krijosh biznesin tënd ndërkohë që je duke studiuar. Pas studimeve, dua t'i futem politikës."- ka zbuluar ajo./albeu.com/Shtuar më 16/09/2020, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori