Po na gënjejnë sytë?! Bleona Qereti bën të pabërën në Oscar (FOTO LAJM)

Shumëkush mendon se Bleona Qereti ka bërë gjithcka për të rënë në sy, duke kërkuar rrugët për famë ndërkombëtare.

Zhveshja e saj nëpër disa evente u ka rënë në sy edhe mediave ndërkombëtare të cilët e kanë konsideruar një dështim.

Por mbrëmë në ceremoninë e cmimeve Oscar ajo i ka habitur të gjithë, dhe këtë herë për mirë.

Për pamjen e sj është kujdesur një ekip shqiptar. Bleona ka shkëlqyer me fustanin e dizenjuar nga Valdrin Sahiti dhe grimin e Lili Islamit.

Vetë këngëtarja ka publikuar foto nga ceremonia Oscar, ndërsa me siguri i ka munguar buja e dikurshme në mediat botërore. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2019, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori