E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Po ju do donit ta festoni ditëlindjen si djali i Kate Middleton dhe Princ William? (FOTO LAJM)

Familja mbretërore ka menduar ta festojnë ditëlindjen e Princ George në mënyrën më të veçantë. Princ William dhe partnerja e tij, Kate Middleton kanë udhëtuar së bashku me 3 fëmijët e tyre drejt në një ishulli tropikal në Karaibe ku janë kujdesur të jenë në privatësi të plotë. Duka dhe dukesha i Cambridge ndodhen atje për të festuar 6-vjetorin e djalit të tyre më të madh, George, i cili është një nga pretendentët kryesorë të pallatit ‘Kensington’ për t’u bërë mbret.

Kate ka zgjedhur ishujt në Karaibe për shkak se ka pushuar atje më parë dhe se kanë besim të plotë tek stafi që punon në atë vend lidhur me privatësinë e tyre.

Kujtojmë se Middleton dhe William kanë udhëtuar dhe më parë në destinacione tropikale, për të pushuar sadopak nga impenjimet e shumta të pallatit mbretëror dhe organizatave të ndryshme që ata drejtojnë.
Shtuar më 19/07/2019, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori