Po afrohen festat, 6 veshje perfekte për darkën e fundvitit
Kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e festave dhe veç rregullimit të pemës apo vendosjes së dritave është koha ta tregojmë atmosferen festive edhe në veshjet tona.

Por si t’ja bëjmë për t’u veshur festive në festën e punës pa e ekzagjeruar? Nëse zyra juaj ka temë festive për veshjet do të jeni me fat, por nëse jo atëherë do të duhet të zgjidhni veshjen festive plot shkëlqim.

Ja disa kombinime perfekte për këtë periudhë:

Shtuar më 17/11/2019, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori