Plazhet e Mesdheut, si kanë qenë dhe si janë (FOTO LAJM)

Këto janë disa fotografi të realizuara nga Pedre Armestre dhe tregojnë plazhet e Mesdheut në kohë të ndryshme.

Shihni vetë fotot e plazheve në qytete të ndryshme të Mesdheut.

Ata dëshmojnë bukurinë e plazheve në një kohë të shkuar dhe sot./albeu.com/


Shtuar më 20/01/2015, ora 20:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori