"Plasëm vape", Fançeska Jaçe i heq të gjitha dhe freskohet në Instagram (FOTO LAJM)

Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Njihet si një ndër personazhet publikë pa komplekse, gjë të cilën e ka treguar dhe me postimin e fundit në Instagram.

Modelja ka ditur edhe njëherë të rrëmbejë vëmendjen, teksa ka pozuar para pasqyrës e veshur me një palë bikini, që i nxjerrin në paj format perfekte trupore.

“Plasëm vape”, ka shkruar modelja krahas fotos joshëse që ka publikuar, që ka shkaktuar reagime të shumta.

Shtuar më 03/07/2020, ora 15:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori