Plas humori në rrjet me foton e Oriolës, reagon modelja (FOTO LAJM)

Pëlqej
Oriola Marashi tashmë prej kohësh ka pushtuar tregun shqiptar, duke u bërë pjesë e mediave për shkak të fotografive provokuese dhe nudo.

Ama këtë herë duket se moelja e ka tepruar pak me pozën dhe fotoshopin pasi duket në fakt më shumë si një fotoshop i sajuar sesa bukur.

Edhe pse shumë nga fansat ja kanë vënë në dukje, Oriola duket se nuk ka ndërmend të tërhiqet.

Madje ajo ka postuar footgrafitë që fansat kanë bërë si meme.

Epo ajo di si ta marrë famën me shaka. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori