Plas gallata në rrjetet sociale me mungesën e Higuain, në setin fotografik të Milanit (FOTO LAJM)

Higuain është një hap ribashkimit me Sarrin te Chelsea. Për largimin e tij nga Milani nuk më dyshime. Ai do të zhvillojë ndeshjen e fundit sot në Gedda teksa mungoi dhe në foto me skuadrën e Milani, duke lene te kuptohet se ai eshte prane largimit nga kuqezinjte, shkruan Albeu.com.

Por per mungesën në setin fotografik që zhvilloi Milani në Arabinë Saudite ka plasur ironia në rrjetet sociale, teksa ndjeksit kanë shpërthyer me foto të shumta duke e krahësuar "El Pipitën" me një fotograf.Shtuar më 16/01/2019, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori