Peshku i rrezikshëm i hidhet në fyt, 28-vjeçari rrezikon jetën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një peshkatar pothuajse vdiq pasi një peshk Dover Sole iu hodh në fytin e tij.

28 vjeçari ishte në rrezik për jetën pasi peshku i kishte ndërprerë frymëmarrjen për tre minuta.

Miqtë i erdhën në ndihmë duke përdorur një palë pinca dhe kapur nga bishti peshkun në mënyrë që ta lëshonte.

Pas shumë përpjekjesh ata mundën t'ia hiqnin peshkun nga fyti dhe t'i normalizonin rrugët e frymëmarrjes.

Peshkatari i quajtur Angelier u përmend në ambulancë dhe pasi u trajtua dhe kontrollua në spital u lejua të shkonte në shtëpi. /albeu.com/Shtuar më 12/10/2017, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori