Peshkaqeni tigër 500 kg bie në rrjetat e peshkatarëve në Durrës (FOTO LAJM)

Një peshkaqen i llojit tigër ka rënë këtë mëngjes në rrjetat e peshkatarëve të Durrësit.

Grabitqari është kapur mëngjesin e sotëm në ujërat e detit Adriatik.

Ka qenë peshkarexha ”Meduza” ajo e cila e ka nxjerrë në breg peshkaqenin që, nga një thellësi prej afro 170 metrash.

Peshkaqeni peshon afërsisht 500 kilogramë dhe në pamjet e publikuara duket gjigant.

Për më tepër shihni fotot.
Shtuar më 22/10/2019, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori