Peshk me "dhëmbë njeriu" (FOTO LAJM)

Në San Franncisko një peshkatar ka kapur një peshk me pamje të pazakontë. Përmes fotove do të shikoni se peshku ndryshe nga llojet e tjerë të peshqve ka dhëmbë si të njeriut dhe ngjan si një piranja.

Gjithashtu ajo që i ka ccuditur studiuesit është fakti se si ka mbërritur në ato ujëra, pasi jetojnë në ujëra të ëmbla dhe mbijetesa në det është praktikisht e pamundur. Peshkatari Juan Gallo, ishte duke peshkuar në “Lucchesi Park” dhe u habit nga ajo që gjeti në rrjetën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2016, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori