Përveçse i pasur bashkëshorti i Adelinës qenka dhe romantik deri në detaje (FOTO LAJm)

Adelina Tahiri është një nga personazhet publikë, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Por, para disa vitesh kur këngëtarja mori vendimin për tu martuar dhe për të krijuar familjen e saj me biznesmenin Serjozha Markov karierra në muzikë për të pati një periudhë qetësie.

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov padyshim që janë një nga çiftet më të njohura në showbizzin shqiptar.

Më pas ajo lindi edhe një djalë të vogël i quajtur Jon dhe përsëri karierra muzikore u la në plan të dytë.


Shtuar më 09/09/2019, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori