Përtej imagjinatës, sakrificat e aktorëve vetëm për një rol (FOTO LAJM)

Shpesh aktorët duhet të bëjnë sakrifica për tu dukur më të rritur apo më të vegjël në moshë për tu përshtatur me rolet.

Ama përshtatjet e aktoreve në rolet që shihni në galeri, janë përtej imagjinatës.

15-20 vite diferencë janë lëvizjet në moshë më të mëdhaja në role, dhe këto aktorë kanë shkëlqyer.

Albeu.com ju fton të ndiqni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2019, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori