Personazhet VIP me bukuri ujë e sapun (FOTO LAJM)

Grimi i realizuar nga dora e një artisti, padiskutim përbën një pjesë të rëndësishme për një femër, e ndërsa ndryshimi do jetë evident.

Por ka nga ato raste kur vlen shumë shprehja "ujë e sapun" për një bukuri sa më natyrale.

Personazhet e përzgjedhur në këtë foto-galeri i përkasin botës së show-bizit, e ndërsa daljet e tyre si në tapet të kuq ose për të shkuar në një dyqan, i bën të dallojnë nga koleget e tyre për shkak të thjeshtësisë dhe bukurisë së lindur. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2018, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori