"Përmbytet" Tetova (FOTO LAJM)

Shiu i rrëmbyeshëm ka rënë sot në disa qytete të Maqedonisë.

Mot jostabil dhe me vranësira ka patur në të gjithë rajonin e Pollogut, e sidomos në qytetin e Tetovës, raporton Almakos.

Shumë rrugë të lagjeve të Tetovës janë vërshuar nga uji i dendur.

Nga reshjet, ka patur edhe trafim automjetesh. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 14:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori